Звіт про роботу фонду за Березень 2016

Завдяки добровільним внескам всіх небайдужих, у відділення інтенсивної терапії ми закупили: Пульсоксіметр  “Rad-8” – 6 шт.

Пульсоксіметр – це прилад який дозволяє лікарям вимірювати рівень сатурації кисню в капілярній крові. Існує чимало патологій, що супроводжуються гіпоксією (нестачею кисню у крові). У таких випадках моніторинг сатурації необхідний постійно. Пульсоксіметр  “Rad-8 оснащений технологією “Masimo SET” та цифровим дисплеєм. Висока чутливість і вибірковість Masimo Set  дозволяє виявляти справжні і відхиляє помилкові тривоги, гарантуючи точність інформації на дисплеї, що дозволяє лікарям оперативно реагувати на зміни в стані пацієнта.

Реанімаційне відділення є одним зі структурних підрозділів стаціонару «Київської обласної клінічної лікарні». Його основне завдання – забезпечення безпеки і комфорту при проведенні оперативних втручань і різних інвазивних процедур.

Зробити благодійний внесок може кожен, і на будь-яку суму, зі своєї платіжної картки через сайт:  http://www.charfkokl.com.ua . Ми вдячні всім небайдужим, та закликаємо підтримувати та сприяти розвитку медичної галузі України.

Березень 2016 (1 публікація)