Благодійний Фонд Розвитку Київської Обласної Клінічної Лікарні придбав та передав Київській обласні клінічній лікарні ультразвуковий апарат Toshiba Aplio XG.

Благодійний Фонд Розвитку Київської Обласної Клінічної Лікарні придбав та передав Київській обласні клінічній лікарні ультразвуковий апарат Toshiba Aplio XG.

Відгук Завідуючої відділенням ультразвукової діагностики Київської обласної клінічної лікарні – Ольга Черняк.
” УЗД апарат Toshiba Aplio XG зарекомендував себе як добре збалансований УЗД апарат, призначений для проведення широкого спектру клінічних досліджень, як в «сірій» шкалі, так і в «кольоровій», в т.ч. транскраніальної доплерографії, ЕхоКГ. Висока продуктивність і відмінна чіткість відображення картинки – ключові переваги моделі. Фірмове програмне забезпечення та високоякісні датчики дозволяють фіксувати найменші елементи судин і тканин, що дає можливість лікарю-діагносту швидко і безпомилково поставити точний діагноз!
Зображення, яке виводиться на монітор обладнання, відрізняється високою якістю, мінімальною кількістю артефактів і фактично відсутністю шумів. Це стало можливим завдяки комбінації ряду унікальних технологій, які гарантують чіткість картинки. Сканер Aplio XG підтримує технологію диференційованої тканинної гармоніки, просторово-частотне комбіноване сканування, кольоровий і спектральний доплер, – разом перераховані вище функції забезпечують підвищену деталізацію, неймовірну гладкість і контрастність отриманих знімків.
УЗД апарат в Київській обласні клінічній лікарні  забезпечений трьома датчиками: конвексним, лінійним і секторним. Отримані в ході досліджень дані можна зберігати як на флеш-носій, так і на CD-DVD / RW диски.
На даному апараті в Київській обласній клінічній лікарні проводять широкий спектр досліджень черевної порожнини, сечовидільної системи, органів малого тазу чоловіків та жінок, м’яких тканин, молочних і сальних залоз.
Оскільки кабінет УЗД тісно співпрацює з ендокринним центром, основна увага приділяється обстеженням щитоподібної залози, виконуються пункції ЩЗ під контролем ультразвуку.
На даний момент, кабінет УЗД знаходиться в консультативній поліклініці, обслуговує амбулаторних пацієнтів обласного ендокринологічного центру, пацієнтів координаційного центру, яким необхідне проведення ультразвукових досліджень щитоподібної залози і пункцій даного органу, а також стаціонарних пацієнтів переважно терапевтичного профілю.
Апарат функціонує з середині вересня 2017р. За цей час було виконано 1992 дослідження і 113 пункцій ЩЗ.”

28.12