Благодійний Фонд Розвитку Київської Обласної Клінічної Лікарні придбав та передав для відділення реабілітації сучасний тренажер TM “WUOTAN” – кросовер.

Продовжуємо вдосконалювати Відділення реабілітації КЗ КОР “Київської обласної клінічної лікарні”.
Благодійний Фонд Розвитку Київської Обласної Клінічної Лікарні придбав та передав для відділення реабілітації сучасний тренажер TM “WUOTAN” – кросовер.
Коментар від завідуючого реабілітаційного центру – Горобець К.Л.
Багатофункціональна реабілітаційна рама, відноситься до обладнання декомпресійного типу. Вона широко використовується не тільки в тренажерних залах, а й медичних центрах. Кросовер для реабілітації дозволяє виконувати вправи по фіксованій траєкторії і в потрібному напрямку. На ньому можна здійснювати тренування в рамках ЛФК, спрямовані на активізацію та розслаблення окремих спазмованих зв’язок і м’язів, перетискаючих нервові волокна і кровоносні судини.
Важлива перевага полягає в тому, що одиночна реабілітаційна рама надає можливість займатися без осьового навантаження на хребет при помірних фізичних зусиллях. Тренування подібного плану повинні здійснюватися за персонально розробленими програмами, які підбираються тільки після медичних досліджень проблемних зон пацієнта (м’язів, зв’язок). При цьому навантаження і точність виконання вправ зобов’язаний контролювати інструктор. Тільки при даних обставинах реабілітаційний кросовер буде сприяти максимально ефективній роботі, і її результат не змусить себе чекати.
3.01