Благодійний Фонд Розвитку Київської Обласної Клінічної лікарні придбав для нових протишокових палат Приймально-діагностичного відділення нове обладнання.

Для нових протишокових палат Приймально-діагностичного відділення ми придбали:
-Монітор пацієнта «Біомед» – 2 шт.
-Насос шприцевий «Біомед» – 2 шт.
– Електрокардіограф «Біомед» – 1 шт.
Коментар від: Лапшина Евгена Вікторовича (Завідуючий приймально-діагностичним відділенням).
Монітор пацієнта «Біомед» – використовується для контролю життєвих показників (оксигенацію крові, тиск, пульс, температуру тіла, екг) тяжкохворих пацієнтів.
Насос шприцевий «Біомед» – використовується для контрольованої подачі ліків пацієнтам, які потребують більш ретельного введення препаратів, ніж внутрішньовенні вливання через крапельницю.
Електрокардіограф «Біомед» – використовується з діагностичною метою, для визначення роботи серця та його пошкоджень.
Враховуючи що дана апаратура передана для роботи в противошоковій палаті приймально-діагностичного відділення, вона використовується для діагностики та надання допомоги всім важкохворим пацієнтам на етапі госпіталізації в Київській обласній клінічній лікарні.
Надана апаратура дає можливість на всебічне обстеження та ранню діагностику захворювань у важкохворих пацієнтів. Контролювати стан пацієнта на всьому етапі дообстеження в приймально-діагностичному відділенні.
Враховуючи, що через приймальне відділення відбувається госпіталізація у відділення лікарні, дана апаратура націлена на роботу усіх профільних відділень. Лікарня працює в цілодобовому режимі по прийому швидких карет медичної допомоги, тому отримана апаратура буде цілком задіяна в наданні допомоги пацієнтам.

04121 04122 04123