Проекти Фонду Розвитку

Сьогодні, у зв’язку з непростою ситуацією, що склалася в країни, питання медичного обслуговування та існування медичних закладів постало особливо гостро.

Тому Проекти Фонду Розвитку з 2014 року спрямовані на покращення якості медичного обслуговування у Київській Обласній Клінічній Лікарні, подолання актуальних проблем лікарні, забезпечення кваліфікованого та максимально ефективного лікування її пацієнтам, а також підвищення медичної обізнаності громадян України.

 

ПРОЕКТИ ФОНДУ:

 1.Адресна допомога (перспектива розвитку)

 •  Благодійна допомога конкретному пацієнту (лікарські засоби, допомога з оплатою необхідних аналізів або консультацій)
 • Допомога бійця АТО (лікування, медикаменти та одяг).

2. Медичні витратні матеріали

Витратні матеріали потрібні для проведення будь-яких медичних процедур, як введення ліків та взяття аналізів. Маленьких партій не вистачить ні одному відділенню, тому ми регулярно поповнюємо лікарняні запаси стерильними та необхідними витратними матеріалами.

3.Медичне обладнання

Одним з напрямків діяльності фонду є збір коштів на придбання медичного обладнання для відділень. Багато українських лікарень роками не можуть придбати у свої відділення дороге обладнання для діагностики, операцій, лабораторних досліджень, лікування та підтримання життєдіяльності пацієнтів. Держава майже не покриває ці витрати. Використання в лікарні сучасного та високоточного медичного обладнання спрямоване для розвитку найвисокотехнологічніших областей медицини.

4.Навчання лікарів (перспектива розвитку)

Допомагаємо лікарям підвищувати їх кваліфікацію.

Наука не стоїть на місці – світові фармацевтичні гіганти постійно випускають нові ефективні ліки, провідні клініки світу змінюють протоколи лікування, проводять клінічні дослідження та роблять черговий крок у боротьбі проти хвороб. Сучасний лікар не може керуватися застарілими знаннями.

Наприклад, ми можемо оплатити проїзд та проживання лікарів на курсах. Переклад професійної медичної літератури з англійської мови.

Якщо ж лікарю необхідно відвідати будь-яку важливу міжнародну науково-медичну конференцію, ми обов´язково допоможемо йому в цьому.

5.Ремонт у відділеннях

У відділеннях, де лікуються пацієнти повинна бути створені комфортні умови та стерильна чистота. Внутрішньолікарняна інфекція здатна вбити пацієнта за декілька днів, щоб не допустити цього, ми по можливості оплачуємо ремонт відділень, що привести відділення у відповідні умови.

За період  2014 – 2016 рр. БЛАГОДІЙНИМ ФОНДОМ РОЗВИТКУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ КЛІНІЧНОЇ ЛІКАРНІ за рахунок благодійних внесків було закуплено будівельні матеріали та сплачені ремонтні роботи для відділень КОКЛ:

 • Консультативна поліклініка
 • Відділення офтальмології
 • Відділення щелепно-лицевої хірургії
 • Адміністративний корпус
 • Відділення урології
 • Відділення неврології №1 та №2
 • Операційний блок
 • Відділення реанімації
 • Відділення ендоскопії
 • Відділення цитоморфологічних та імуногістохімічних досліджень
 • Відділення алергології
 • Терапевтичний корпус, тощо

 

6.Впровадження  комплексних Медичних програм. Програм обстежень і діагностики (Check-Up) (перспектива)

 

Check-Up – це комплексні обстеження, які дозволяють виключити або своєчасно діагностувати небезпечні захворювання на безсимптомних стадіях. Впровадження цих програм, допоможе заощаджувати та бути здоровими. А також залучити додаткові кошти,які надалі будуть спрямовані для покращення діяльності лікарні.

 

7.Співпраця з українськими та міжнародними благодійними організаціями.

 • Благодійний Фонд Розвитку КОКЛ є членом Асоціація благодійників України (яка налічує більше 50 організацій) бере безпосередню участь у житті асоції- конференції, форуми, обговорення, кругли столи
 • Співпрацює з Українськми благодійними організаціями: Україна 3000, Ліга Благодійників України, Мир і КО, Благомай, Давай допоможемо та інші.
 • Співпраця з Асоціацією «Французька народна допомога» (Secours populaire français, SPF)

Розвиток  вітчизняної та міжнародної співпраці допомагає розвиватися, переймати та обмінюватися досвідом а також сприяти у залученні нових інвестицій, пошуку донорів на майбутнє.

Вивчення міжнародного практичного досвіду і партнерство з європейськими колегами є для нас найбільш ефективною формою міжнародного співробітництва.