ПРО НАС

Від якості медичного обслуговування в Україні залежить майбутнє громадян, а отже і країни в цілому. Сучасна система охорони здоров’я потребує серйозних реформ та удосконалень. А в такий важливий для України період – період євроінтеграції – це питання стає ще більш актуальним. Коли тисячі пацієнтів в Україні помирають через банальну відсутність необхідних медикаментів, медичного обладнання та кваліфікованої допомоги – не можна зволікати.

На жаль, держава не забезпечує необхідне фінансування медичних закладів країни. Київська обласна клінічна лікарня (КОКЛ) не є виключенням. Цей заклад обслуговує всю область, втім на сьогодні державний бюджет не може повною мірою покрити всі витрати на потреби лікарні. Київській обласній клінічній лікарні необхідні кошти на закупівлю сучасного медичного обладнання, інструментарію, капітальні ремонти, укріплення матеріально-технічного ресурсу, оновлення лабораторій, переобладнання палат, підвищення кваліфікації медичних працівників тощо.

 

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД РОЗВИТКУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ КЛІІЧНОЇ ЛІКАРНІ не пов’язаний з жодною з політичних партій та бізнес-структур, тож ми розраховуємо лише на допомогу небайдужих громадян та організацій.

Кожен ваш внесок у розвиток охорони здоров’я – безцінний, адже спрямований на порятунок людських життів!